Eğitim
Giriş Tarihi : 13-09-2019 09:55

Rektör Bağ, Meslek Yüksekokulları İnceliyor

Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, yeni eğitim öğretim yılı öncesi ilçelerde bulunan meslek yüksekokullarının (MYO) mevcut fiziki durumlarını ve yapılan çalışmaları yakından görmek için başlattığı inceleme ziyaretlerine Serinhisar, Acıpayam, Tavas ve Kale ilçelerinde bulunan meslek yüksekokulları ile devam etti.

Rektör Bağ, Meslek Yüksekokulları İnceliyor

İlk olarak Serinhisar ilçesine ziyarette bulunan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Çiftçi Serinhisar Kaymakamı Oğuz Şenlik’i makamında ziyaret etti. Bir süre sohbet eden Rektör Bağ ve Kaymakam Şenlik daha sonra Serinhisar Belediyesi’nde Belediye Başkanı Hüseyin Gemi ve mülki yetkililer ile eğitim öğretim yılı öncesi Serinhisar Meslek Yüksekokulu’na gelecek öğrencilerin ulaşım, barınma ve güvenlik konularında alınan önemler ve yapılacak çalışmaları konuşmak üzere bir araya geldi.

Görüşmenin sonunda öğrenciler için yurt olarak tahsis edilen binayı gezen heyet yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Serinhisar MYO ile devam eden incelemelere,  Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Serinhisar Kaymakamı Oğuz Şenlik, Rektör Yardımcısı Osman Çiftçi, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Serinhisar MYO Müdürü Doç. Dr. Kemal Göz, öğretim elemanları ve idari yöneticiler katıldı. Derslikler, idari ofisler, öğretim üyesi odaları ve kantin olarak tahsis edilen alanı gezen heyet daha sonra Serinhisar MYO öğretim elemanları ile bir süre sohbet etti.

Pamukkale Üniversitesi Serinhisar Cevriye Esen Meslek Yüksekokulu Acil Durum ve Afet Yönetimi Programı ile bu yıl ilk kez öğrenci kabul edecek ve otuz öğrenci eğitim alacak.

Rektör Bağ’dan Acıpayam MYO’ya Ziyaret

Serinhisar’da yaptığı incelemelerin sonrasında Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Çiftçi Acıpayam ilçesine geçerek burada Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer ve Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ı ziyaret etti. İdari yetkililerin de hazır bulunduğu ziyarette Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, eğitim öğretim yılı öncesinde Acıpayam MYO’da eğitim görecek öğrencilerin en iyi olanaklarla barınmaları ve güvenli bir ortamda yaşamaları için yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç